Alexej Bechtin pracuje pro agenturu Ewing PR

středa, 28. března 2012, 10:30 Aktuality MediaGuru

Od začátku března rozšířil řady agentury Ewing Public Relations odborník na komunikaci Alexej Bechtin. V agentuře bude pracovat v roli konzultanta a bude se podílet na projektu Generali PPF Holding, který agentura nedávno získala. Měl by se ale podílet také na řadě dalších zakázek v oblasti korporátní a finanční komunikace.

„Spolupracovala jsem s Alexejem už vícekrát, pokaždé jsem se setkala s vysokou profesionalitou, znalostí naší branže i širšího společenského kontextu, a navíc pohodovou povahou, což je v oblasti PR také neocenitelné. Alexejův nastup do naší agentury je důkazem růstu nejen v případě  Ewing PR, ale celé skupiny,“ uvedla Pavlína Reieselová, partnerka a spolumajitelka Ewing PR.

Alexej Bechtin působí v oboru PR 15 let. Prošel jak agenturami (Interel), tak v odděleními komunikace firem coby tiskový mluvčí (Philip Morris, Plzeňský Prazdroj, PPF). V letech 2006-2007 pracoval na Slovensku, kde po komunikační stránce pomáhal zajišťovat fúzi dvou pivovarů společnosti SABMiller a tvorbu nové korporátní identity. Ve funkci mluvčího PPF se kromě práce pro český a slovenský trh zaměřil zejména na podporu PR aktivit skupiny v Rusku a dalších zemích bývalého SSSR, kde PPF působí.

-mav-