TV Nova nasazuje pátou řadu Výměny manželek

pátek, 23. března 2012, 07:38 Aktuality, TV MediaGuru

TV Nova zahájí v pátek 23. března od 20:00 vysílání páté řady reality show Výměna manželek. Nova tuto reality show vysílá už od roku 2005. Letošní jarní série tak půjde proti silnému pátečnímu vysílání na ČT1, a to konkrétmě proti seriálu Vyprávěj. Přestože ČT ukončí vysílání třetí řady právě v pátek 23. března, ihned po dokončení třetí řady nasadí devět speciálních bonusových dílů pod názvem Vyprávěj - Osudy.

Výměnu manželek bude možné sledovat i na portále Voyo.cz. Registrovaným uživatelům bude k dispozici zdarma. Uživatelé, kteří mají zakoupeno měsíční předplatné, mají exkluzivní možnost sledovat pořady TV Nova s týdenním předstihem.

Princip pořadu zůstává  stejný. Každý díl reality show Výměna manželek představí dvě na první pohled odlišné domácnosti po dobu deseti dnů. Deset dní stráví žena v nové domácnosti pod dohledem nového manžela a ve společnosti nových dětí. Pět dní se řídí pokyny tzv. Manuálu domácnosti, který pro ni připravila původní manželka tak, aby chod domácnosti nebyl narušen příchodem nové ženy. Teprve po pěti dnech má nová žena právo změnit pořádek, předstoupí před rodinu a oznámí své změny. V závěru pořadu se obě rodiny poprvé setkají a mají možnost konfrontace.

-mav-