GE Money Bank odstartovala olympijskou kampaň

úterý, 15. května 2012, 13:06 Aktuality MediaGuru

GE Money Bank zahájila včera svou novou kampaň s tematikou letních olympijských her, která vychází z partnerství banky a Českého olympijského týmu.

Kampaň, která poběží až do 12. srpna 2012, spočívá především v propagaci soutěže s platebními kartami GE Money Bank o VIP zájezd na letní olympijské hry v Londýně. Do soutěže se mohou zapojit ti, kdo v určitém období uskuteční platbu debetní nebo kreditní kartou banky a pomocí on-line formuláře nebo SMS své platby zaregistruje. Hlavním cílem je tak podnítit zákazníky k častějšímu používání platebních karet.

Následně se ve čtyřech kolech každé dva týdny během tzv. „šťastné chvilky“ určí, komu připadne jeden ze zájezdů.

O pátý VIP zájezd je pak možné soutěžit v online hře na microsite www.fandetesnami.cz, kde se soutěžící snaží co nejrychleji dopravit z Prahy až do Londýna. Vítězí ten, kdo se na místo olympijských her dostane jako první. Hru bude možné hrát jak na své osobním počítači, tak prostřednictvím obrazovek, prostřednictvím obrazovek využívajících technologii Microsoft Kinect ve výlohách poboček banky v Praze, Brně, Ostravě, Znojmě a rovněž v rámci roadshow. V tomto případě se však bude hrát z důvodu ochrany osobních údajů pouze o drobné ceny.

Kromě na internetu kampaň poběží ještě v outdooru, v místě prodeje, včetně polepů výloh, a v rámci regionálních eventů. Navíc po dobu kampaně bude připravena speciální řada „fanouškovských“ platebních karet s motivem národní vlajky.

Kampaň pro GE Money Bank pochází ze spolupráce agentury Mark BBDO a Nydrle.

-kch-