Modrá pyramida podpoří své finanční poradenství

úterý, 22. května 2012, 12:48 Aktuality MediaGuru

V duchu své strategické přeměny ze stavební spořitelny na finanční poradenství připravuje Modrá pyramida novou komunikaci.

Od úterý mění svůj claim z původního „Vezměte to za dobrý konec“ na „Váš rádce na finance“. Tím poukazuje na změnu svého obchodního modelu, rozšíření nabídky, služeb i týmů svých poradců. Již od loňska Modrá pyramida rozšiřuje svého produktové portfolio – nově přibyl produkt dětského konta Beruška. Od května jsou také zařazeny do nabídky investiční fondy IKS.

Spolu s novým claimem plánuje i novou imageovou kampaň, kterou spustí letos na podzim. Objevit by se měla v televizi, rádiu, printu, na internetu a nově i v sociálních médiích. Další formu propagace bude zajištěna prostřednictvím product placementu. Kampaň pro společnost připravuje již tradičně agentura Euro RSCG.

Spolu s novým claimem představila Modrá pyramida i svůj nový klientský časopis Finanční rádce, který bude čtvrtletně vycházet jak v tištěné verzi, tak online. Časopis je laděn lifestylově a pro Modrou pyramidu jej připravuje společnost Corporate Publishing, s. r. o.

Jeho online verze je unikátní svým multimediálním obsahem, vedle článků, které se objeví i v tištěné verzi, bude doplněn o video obsah propojením s online televizí MoPy TV, která má za sebou již čtyřletou historii.

-kch-