Staropramen Cool Grep spouští kampaň se šamany

pátek, 04. května 2012, 13:10 Aktuality MediaGuru

Od pondělka 7. května začne nová kampaň s názvem „Zažeň žízeň Grepem“ na podporu osvěžujícího piva s ovocnou příchutí a nízkým obsahem alkoholu Staropramen Cool Grep. Současná kampaň naváže na loňskou produktovou kampaň na Staropramen Cool Lemon: v televizním spotu budou tehdejší „citrónoví“ hasiči žízně doplněni „grepovými“ šamany s hláškou „Cool it“. Stejně tak bude podobně cílit na netypické konzumenty piva – mladé dospělé spotřebitele a ženy.

„Opět se budeme soustředit na komunikaci produktových benefitů pro vybrané příležitosti konzumace. To znamená osvěžení a menší obsah alkoholu. Více než loni jsme však kladli důraz na odlehčenou a zábavnou atmosféru, která je pro příležitosti, kdy se tato piva pijí, typická. S novým konceptem šamanů zahánějících žízeň Cool Grepem se cílová skupina spotřebitelů bude setkávat až do konce léta,“ říká k právě startující kampani a marketingové podpoře Eva Zlámalová, manažerka značky Staropramen.

Televizní reklama bude doplněna kampaní na Facebooku.

„Jsme nyní teprve na začátku kampaně, která se bude s blížícím se létem postupně stupňovat. Spotřebitelé se mají určitě na co těšit,“ avizuje Zlámalová a dodává, že bližší informace k dalším fázím marketingové podpory zveřejní z konkurenčních důvodů až v době jejich zahájení.

Kreativa kampaně je dílem agentury Young&Rubicam. Spot vznikl stejně jako loni v produkci společnosti Dawson s režisérem Janem Zajíčkem. Média naplánovala a nakoupila agentura Universal McCann.

-kch-