Kofola v červenci spustí kampaň na novinku

pondělí, 02. července 2012, 14:54 Aktuality MediaGuru

Kofola na léto přichystala dvě inovace. První novinkou je ergonomicky tvarovaná 1l láhev, která je vyrobena tak, aby co nejvíce vyhovovala dobrodruhům a cestovatelům. Druhou novinkou z dílny Kofoly je nová příchuť – Kofola s Guaranou. Pro obě novinky Kofola následně spustí neotřelou marketingovou kampaň, která všechny dobrodruhy a cestovatele zavede na ta NEJ místa po celém světě.

„K létu a prázdninám neodmyslitelně patří cestování, poznávání a objevování nových krajů či kultur a také překonávání sebe sama. K tomu je ale zapotřebí hodně energie, a proto jsme vybrali ty nejlepší zdroje a spojili je v nové receptuře v Kofoly s Guaranou,“ říká Filip Větrovský, brand manažer Kofoly. „Zároveň jsme zvolili produkt, který má optimální objem a tvar pro cestování – litrovou láhev v inovovaném ergonomickém designu, který skvěle padne do ruky každému. Kromě nové příchutě s guaranou jsme pro naše fanoušky zabalili do stejné láhve také Kofolu Original,“ dodává.

Nové Kofola litrovky se na regálech maloobchodních sítí objevily v průběhu června 2012. Novinka bude od poloviny července podpořena prostřednictvím nového televizního spotu, POSM, billboardové a online kampaní. Ve stejné době bude zároveň spuštěn i speciální web kampaně.

-kch-