Pivovar Samson podporuje Pito ATL kampaní

středa, 25. července 2012, 12:00 Aktuality MediaGuru

Pivovar Samson propaguje své nealkoholické pivo Pito nadlinkovou kampaní, v níž se zaměřuje především na tiskovou inzerci, outdoor, internet a sociální sítě. Podpora rovněž probíhá na Evropě 2 a MTV. Kampaň poběží až do konce léta.

Hlavní claim kampaně „Můžeš pořád“ vyjadřuje, že Pito je pro lidi, kteří hledají variantu mezi nealkem a pivem, a to hlavně proto, aby mohli déle zůstat „fit“ při svých oblíbených činnostech, tedy při řízení, provozování letních sportů a outdoorových aktivitách.

Kampaň doplňují BTL aktivity v podobě specifické tour, který zajišťuje Samson Van s týmem Samson girls. Jejím cílem je proměnit každé navštívené místo v rozjetou party, a to zejména díky speciální úpravě Samson Vanu, který má k dispozici kromě hudební aparatury i stylový bar a Beer Pongový stůl. Během několika minut se dokáže proměnit také v letní kino.

Vedle toho budou probíhat i další promo aktivity ve spolupráci s Rádiem Kiss a Rádiem Rock v regionu jižních Čech, kde pivovar sídlí. Další podporu zajistí in-store reklama a PR.

Kampaň připravila agentura Comunica.

-kch-