JOJ Media House uzavírá akvizici s BigBoard Praha

středa, 15. srpna 2012, 08:22 Aktuality, Outdoor MediaGuru

Fúzí společností JOJ Media House CZ a BigBoard Praha se završí proces akvizice, díky které slovenská mediální skupina JOJ Media House vstoupila do české outdoorové firmy.

Fúzí společností JOJ Media House CZ a BigBoard Praha se završí proces akvizice, díky které slovenská mediální skupina JOJ Media House vstoupila do české outdoorové společnosti. Z oznámení o projektu fúze vyplývá, že firmy zamýšlejí realizovat vnitrostátní fúzi sloučením, při které dojde k přechodu jmění společnosti BigBoard Praha na společnost JOJ Media House CZ.

Jak na dotaz MediaGuru.cz uvedl předseda představenstva JOJ Media House Richard Flimel, fúze je jen technickou záležitostí a značka BigBoard Praha bude pokračovat na trhu dál. Fúze nemá žádný vliv na spřízněné společnosti Czech Outdoor a Bigmedia.

Společnost JOJ Media House, která mj. vlastní slovenskou televizi JOJ, vstoupila do společnosti BigBoard Praha letos na jaře. Cílem JOJ Media House je stát se významným mediálním hráčem v regionu střední a východní Evropy, proto má v regionu zájem o další mediální aktiva, řekl v květnovém rozhovoru pro MediaGuru.cz Richard Flimel.

-mav-