Novým mluvčím Air Bank se stal Vladimír Komjati

pondělí, 06. srpna 2012, 17:08 Aktuality MediaGuru

Novým tiskovým mluvčím a PR manažerem Air Bank se stal od 1. srpna Vladimír Komjati. Ze své pozice bude zajišťovat veškerou komunikaci banky s médii a veřejností. Nahrazuje tak Rostislava Kocmana, který byl ze své funkce odvolán v průběhu července.

Vladimír Komjati do Air Bank přichází z české pobočky Microsoftu, kde byl odpovědný za komunikační strategii vybraných korporátních i produktových témat, vztahy s médii a rozvoj aktivit na sociálních sítích. Předtím působil v agenturách EMC a Madison Public Affairs, kde měl na starosti klienty z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví. Mediálně například tři roky zastupoval Bankovní a Nebankovní úvěrový registr nebo pojišťovnu AEGON při jejím vstupu na český trh.

Vladimír Komjati je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze se specializací na podnikovou ekonomiku, management a marketing. Absolvoval také kurz London School of Public Relations. Druhým rokem je členem výkonného výboru PR Klubu. Hovoří anglicky, německy a ovládá základy italštiny.

-kch-