TV Barrandov zařadí Recept na bohatství od 27. srpna

pondělí, 13. srpna 2012, 08:15 Aktuality MediaGuru

Čtrvtá divácky nejsilnější tuzemská TV stanice, TV Barrandov, začne své pořady do podzimního programového schématu nasazovat v týdnu od 27. srpna.

Hned v pondělí od 20:00 by se tak divákům měla představit nová reality show Recept na bohatství. Oproti stávajícím gastronomickým soutěžním pořadům chce divákům zprostředkovat také chuť domácích receptů. Propojí totiž v sobě jak přípravu jídla, tak i jeho prodej. Vítěz si odnese 0,5 mil. Kč a získá také možnost spolupráce s partnerským obchodním řetězcem. V porotě zasedne mj. generální ředitelka vydavatelství Ringier Axel Springer Libuše Šmuclerová.

Nejúspěšnější jarní pořad TV Barrandov Vtip za stovku bude poprvé po prázdninách uveden na obrazovky ve středu od 29. srpna. Ve středu navíc Barrandov dále počítá s pořadem Věřte, nevěřte, který aktuálně dosahuje nadprůměrné sledovanosti.

Sobotní večery budou nadále patřit Janu Rosákovi a pořadu Barrandovský Videostop. Pořad je tradičně vysílán od 20:00.

Od 10. září plánuje TV Barrandov zařadit do pozdního prime-time Zpravodajský týdeník, kterému vyhrazuje čas od cca 22:15 do 22:50.

Do podvečerního vysílání se po létě ze současných 19:50 přesune pořad Co bude dnes k večeři? a místo Dobrý večer, Česko nabídne televize divákům pořad Rychlé zprávy se stopáží pěti minut (od 17:40-17:45).

-mav-