Bohemia Chips chystá novou kampaň

pondělí, 24. září 2012, 10:09 Aktuality MediaGuru

Společnost Intersnack uvede 1. října novou kampaň pro značku Bohemia Chips, jejímž cílem je vyzdvihnout kvalitu surovin, z nichž jsou Bohemia Chips vyráběny, podpořit tři nejoblíbenější příchutě a v neposlední řadě představit redesignové obaly.

V televizi bude představen 30s spot, v němž je důraz kladen na pečlivý výběr surovin. Hlavní postava Josef z okolí sváží nejlepší suroviny pro přípravu chipsů: jeho cesta začíná na poli, kde naloží ty nejpečlivěji vypěstované brambory, u pěstitelky zeleniny získá košík čerstvých paprik, u řezníka zase vyuzenou slaninu. „Základní dvacetivteřinový příběh doplní desetivteřinový tag-on věnovaný vždy jedné ze tří nejoblíbenějších příchutí – pikantní paprice, moravské slanině a chalupářskému špízu,“ upřesňuje Jaroslav Ďurkovský, brand manager značky Bohemia Chips.

Kromě toho je v kampani představován redesign obalů značky Bohemia Chips, který připravila londýnská agentura Sheerman Blunt. „Redesign obalů není nijak revoluční. Nové obaly s upraveným logem ale působí daleko sebevědoměji. Zároveň komunikuje tři důležité claimy, které se týkají kvality surovin. Bohemia Chips jsou vyrobeny z kvalitních brambor, bez umělých barviv a přidaných konzervantů a bez přidaných chuťových látek“, dodává Jaroslav Ďurkovský.

Pod kampaní je podepsána agentura McCann.

-kch-