Sazka komunikuje nový portál Sazkabet.cz

pátek, 21. září 2012, 07:58 Aktuality MediaGuru

Společnost Sazka spustila nedávno nový portál pro kurzové sázení www.sazkabet.cz, jehož start bude podpořen masivní reklamní kampaní, která by měla přilákat sázející i v segmentu kurzového sázení, kde Sazka doposud nebyla příliš aktivní.

„Základní výhodou sazkabet.cz je v porovnání s konkurencí absence manipulačního poplatku, což bude i jedno z hlavních témat kampaně. V televizních spotech a částečně i v tiskové a online kampani bude kurzové sázky pod hlavičkou Sazky propagovat opět Jaromír Jágr,“ říká Jana Studničková, marketingová a obchodní ředitelka Sazky, a doplňuje: „Do konce roku hodláme naše týdenní náběry na kurzovém sázení zdvojnásobit.“

Kampaň poběží pravděpodobně do konce roku. Nové spoty jsou z dílny agentury Proximity, režie se ujal Petr Němeček. Produkci zajišťovala společnost Fresh Film.

Kromě komfortního sázení najdou hráči na propagovaném portále www.sazkabet.cz i exkluzivní online přenosy všech kol Gambrinus ligy a širokou nabídku live sázek. Registrace z původního portálu Sazky sazkatip.cz zůstávají všem hráčům v platnosti.

-kch-