Hlavní internetové trendy na CIF už 6. listopadu

pondělí, 29. října 2012, 10:34 Aktuality MediaGuru

Sedmý ročník celodenní odborné konference Czech Internet Forum  (CIF) se uskuteční v úterý 6. listopadu v pražském divadle Archa. Jako tradičně konference provede nejnovějšími trendy v internetových médiích.  

Program se bude odehrávat ve dvou paralelních sálech. Obsahem budou přednášky předních odborníků zabývajících se tištěnými nebo online médii, telekomunikací, marketingem či podnikáním na internetu a reklamou.

Z programu vybíráme tato témata

Robert Záruba (Česká televize): Jak jsem začal tweetovat

Sportovní komentátor Robert Záruba si svůj účet na Twitteru založil 30. dubna 2012. Aktuálně má přes 5000 fanoušků, což jej katapultovalo mezi jednu z nejsledovanějších českých osobností na této sociální síti. Jak vnímá tuto zkušenost a co tato aktivita přináší České televizi a jemu osobně vám prozradí na své přednášce.

Jakub Kabourek (Visual Unity): Trendy ve sledování internetového videa v ČR

Notebooky, smartphony, set-top-boxy, smart TV nebo dokonce connected TV? Jak se v nich vyznat a jaké jsou trendy ve sledování internetového videa posledních několika let vám představí provozovatel největší streaming platform v ČR, Jakub Kourek.

Rostislav Kocman (mBank): PR v sociálních sítích není žádná PRdel

Śéf tiskového útvaru internetové banky mBank a zároveň aktér jedné z nejdiskutovanějších kauz na sociálních sítích v letošním roce Rostislav Kocman se ve své přednášce podělí o zkušenosti a praktické rady v oblasti PR.

Na konferenci se mj. dále představí Michal Heisig (Seznam.cz), Matěj Novák (Centrum Holdings), David Špinar (H1.cz), Martin Jaroš (T-Mobile), Petr Šimůnek (Forbes) a mnoho dalších.

Podrobný program a informace o konferenci zde.

-mav-