Konference Call Centra letos 29. listopadu

sobota, 24. listopadu 2012, 10:00 Aktuality MediaGuru

I přes rostoucí využívání širokého spektra online komunikací se zákazníkem má živý telefonát stále nespornou výhodu. Může se totiž aktuálně přizpůsobit situaci. To je hlavní motto letošního 12. ročníku konference Call Centra, která se uskuteční 29. listopadu v Hotelu Grand Majestic Plaza v Praze. Účastníkům by měla přinést inspiraci, jak efektivně komunikovat prostřednictvím call center a jak využít jejich potenciálu.

Konference je již tradičně hlavním setkáním odborníků z oboru call center v Česku. Letos budou navíc představeny výsledky průzkumu mezi největšími českými call centry, který si zadala pořádající Asociace direct marketingu a zásilkového obchodu ADMAZ. Její ředitel Tomáš Hájek účastníky konference seznámí s tím, jak vlastně český trh call center vypadá – kolik jich je, jak jsou zastoupena v jednotlivých regionech, kolik mají operátorských míst. Dále představí, pro jaké spektrum oborů pracují externí call centra a jaká je jejich převládající činnost, zda telesales, zákaznická péče, vymáhání pohledávek, průzkum trhu či back office.

Vít Horký z Brand Embassy ukáže na příkladech, jak je důležité monitorování sociálních sítí. Direct marketingový matador, dnes team leader České spořitelny Václav Hrubý vysvětlí postavení call centra ve velké korporaci a jeho roli v celém systému komunikace firmy se zákazníkem. Na call centrum se další přednášející podívají také z pohledu vzdělávání nebo psychologie zaměstnanců. V kontextu komerčně fungujících call center poskytne ředitel Linky bezpečí unikátní pohled do zákulisí této legendární neziskové telefonické služby.

V rámci konference bude letos opět vyhlášena Osobnost českého direct marketingu. V letošním čtvrtém ročníku vybere vítěze odborná porota z pětice finalistů. Na short list se probojoval Miloš Červinka, majitel directmarketingové firmy Infas, Aleš Hýbner z Teleperformance, Josef Kadlec z České pošty, Zbyněk Rehart z České mailingové společnosti a Aleš Zavoral z Alzy.cz.

V prvním ročníku byl do directmarketingové síně slávy uveden Luboš Beniak (Reader´s Digest), ve druhém ročníku Jan Dvořák (IMP, Kosmetika Fleur de Santé) a potřetí se osobností direct marketingu stal loni Evžen Drtina z agentury Wunderman.

Více informací o konferenci naleznete zde.

-kch-