Fialová bude moderovat Televizní noviny sama

čtvrtek, 06. prosince 2012, 12:20 Aktuality MediaGuru

Moderátorka Televizních novin Markéta Fialová, bude po stažení jejího moderátorského partnera Karla Voříška moderovat dvakrát týdně večerní relaci Televizních novin sama. Uvedl to server Prásk.tv z portfolia skupiny Nova. Na obrazovce se znovu Markéta Fialová objeví v pátek 7. prosince 2012. Moderovat bude vždy v pátek a v sobotu. Ostatní dny hlavní zpravodajskou relaci TV Nova nadále odmoderují Lucie Borhyová a Rey Koranteng.

„Markéta Fialová je jednou z našich nejoblíbenějších tváří a jednou z nejzkušenějších moderátorek. Zvažovali jsme mnoho variant toho, kdo by měl moderovat Televizní noviny. Nakonec jsme se rozhodli, že tou nejlepší z nich je řešení, kdy Markéta Fialová bude Televizní noviny prozatím moderovat sama. Je to model, který si diváci velmi oblíbili u našich Poledních, Odpoledních i Nočních Televizních novin, a který se bude obecně týkat pouze pátků a sobot," zdůvodnil Jan Andruško, generální ředitel TV Nova.

Fialová Televizní noviny v minulosti moderovala s Karlem Voříškem, který se v souvislosti s nařčením ze spolupráce s StB zatím z obrazovky stáhnul. Markéta Fialová moderuje i prezidentský speciál Cesta na Hrad, ve kterém zpovídá prezidentské kandidáty. Pořad Nova vysílá ve čtvrtek po desáté večer.

-mav-