Zahájil placený TV kanál pro chlapce Megamax

sobota, 01. prosince 2012, 09:30 Aktuality MediaGuru

Nová placená stanice Megamax z portfolia společnosti Chello Central Europe, zaměřená na chlapce od 7 do 14 let, zahájila v sobotu 1.12. 2012 vysílání. Nabízí kreslené i hrané seriály, např. Transformers, Gormiti, Lego Ninjago, Hot Wheels – Battle Force nebo Freefonix. Vysílá je s českým dabingem.

Od 1. prosince budou moci sledovat Megamax zákazníci operátorů UPC Broadband Slovakia a českých Smart Comp a Planet A. V tuto chvíli se jedná o zařazení do nabídky dalších operátorů.

Megamax vysílá 15 hodin denně – od 7.00 do 22.00. Spuštění stanice podpoří intenzivní marketingová kampaň v obou zemích, její součástí budou například citylighty, Megamax tramvaj nebo internetová reklama.

„Megamax je svým specifickým zaměřením na starší chlapce přesně tím typem TV kanálu, který zatím na českém trhu chybí a o který zadavatelé projevují soustavný zájem. Nejedná se pouze o výrobce hraček a herních konzolí, ale i o subjekty z oblasti rychloobrátkového zboží,“ komentoval start Megamaxu Petr Majerik, managing director mediálního zastupitelství Atmedia.

Dětský segment není pro Chello Central Europe nový, už několik let provozuje televizi Minimax určenou divákům ve věku od čtyř do osmi let. Chello Central Europe patří do skupiny Liberty Global.

-mav-