AdActive s novým portfoliem aktualizuje ceník

pondělí, 07. ledna 2013, 10:46 Aktuality MediaGuru

Mediazastupitelství AdActive posiluje od ledna své portfolio. Mezi jeho novinky se řadí on-line deník ShowBiz.cz o celebritách, filmu, televizi a hudby s návštěvností přes 400 000 uživatelů, který bude nabízen v rámci balíčku Ženy.

Nabídku Rodina a děti Pack rozšíří web Pohádkář.cz, který nabízí nejen pohádková videa. Obě dvě novinky patří do portfolia české společnosti Motions.cz.

Dalšími nově zastupovanými weby jsou Obchodnírejstřík.cz, Živnostenský-rejstřík.cz, Insolvenční-rejstřík.cz a Ares-registr.cz, které představují významné internetové informační zdroje pro podnikatele a další subjekty. Posílí balíček Business.

AdActive rovněž zveřejnil aktualizovaný ceník pro rok 2013. Součástí nového ceníku zůstává nadále 15% agenturní provize a rozšířila se nabídka tematicky zaměřených inzertních balíčků o Film Pack.

„Portfolio webů máme v současné době dobře postavené, silné a kompaktní, přesto různorodé. V novém ceníku jsme se rozhodli ponechat 15% agenturní provizi, její rušení je z mnoha různých důvodů momentálně v on-line reklamě v kurzu, ale my neopravujeme něco, co není rozbité,“ říká Jan Vobecký, ředitel AdActive.           

-kch-