Hana Říhová nastupuje do agentury TNS AISA

pátek, 11. ledna 2013, 08:31 Aktuality MediaGuru

Od 2. ledna 2013 vede Hana Říhová ve výzkumné agentuře TNS AISA tým Client Partnerů. Jejím hlavním úkolem bude vytvářet a naplňovat obchodní strategii společnosti. Ponese odpovědnost především za rozvoj a zavádění nových klientských řešení, další zvyšování kvality klientského servisu a vyhledávání nových příležitostí.

Hana Říhová přichází do TNS AISA z agentury GfK Czech, kde působila od roku 1995, naposledy na pozici Chief Commercial Officer. K jejím klientům patřily společnosti jako Henkel, Unilever, Molson Coors (dříve StarBev), Kofola, MKV či Nestlé. Své strategické schopnosti prokázala i na klientské straně, kde dva roky pracovala jako Consultant for Strategic Marketing ve společnosti Soare Sekt.

Kromě výše uvedených úkolů a péče o vlastní klienty bude Hana Říhová v TNS AISA přímou oporou pro Client Partnery při hledání řešení komplexních klientských projektů. Společně s oddělením výzkumu se rovněž bude podílet na vývoji nových výzkumných řešení a vedle TNS nástrojů bude zodpovědná za jejich zavádění na trh.

-kch-