Sedlčanský se spojil pro jarní promo akci s Igráčkem

středa, 20. února 2013, 08:04 Aktuality MediaGuru

Značka Sedlčanský, výrobce tradičních českých sýrů, zvolila pro jarní promo akci populární českou hračku Igráčka.

Společně vytvořily limitovanou edici Igráčka-sýraře, kterého mohou zákazníci vyhrát v soutěži. Stačí v době od 1. března do 7. dubna zakoupit tři produkty značky Sedlčanský a odeslat unikátní kódy z čísla šarže přes web nebo prostřednictvím SMS.

Ve hře je celkem 2 000 dárkových sad. Kolekce Igráčka-sýraře obsahuje kromě figurky sýrařské vybavení, makety sýrů a také krátké představení, jak se oblíbený Sedlčanský Hermelín vlastně vyrábí.

Kamil Arnošt, Brand Manager Sedlčanský, vysvětluje: „Igráčka jsme si pro spolupráci vybrali z toho důvodu, že má podobný příběh jako naše sýry ze Sedlčan. Jedná se o tradiční českou hračku, jejíž popularita v poslední době roste, a podobně je to i u značky Sedlčanský. Prostřednictvím Igráčka chceme také vyzdvihnout poctivé sýrařské řemeslo a představit dětem i dospělým, co všechno obnáší práce sýraře. Sýrařské umění totiž spočívá nejen ve výběru kvalitních mlékařských kultur a mléka samotného, potřebujete také spoustu zkušeností a ty se v Sedlčanech předávají z generace na generaci.“

Soutěž bude prezentována na obalech produktů značky Sedlčanský, v letácích potravinových řetězců, dále na webových stránkách Sedlčanského a Igráčka a prostřednictvím PR kampaně v tisku a na internetu. V hlavních obchodních řetězcích budou využívány dostupné POS nástroje – od klasických, jako jsou wobblery a shelf stoppery, přes kartonovou figurku Igráčka v nadživotní velikosti u regálů se zbožím.

-kch-