Mafra spustila srovnávací web FINmarket.cz

pátek, 01. března 2013, 07:28 Aktuality MediaGuru

Mediální skupina Mafra spustila webový portál FINmarket.cz, který poskytuje srovnání nabídek od dodavatelů energií a finančních služeb. Zároveň umožňuje okamžité sjednání smlouvy on-line. Zprostředkovatelem těchto služeb je společnost AdFinance.

Server nabízí přehled o českém trhu energií, pojištění, půjček, hypoték, kreditních karet, účtů a penzí. Uživatel tak může porovnat více konkurenčních nabídek energetických společností, pojišťoven nebo bank a po internetu sjednat smlouvu. Sjednání smlouvy je zdarma, stejně tak případné konzultace nebo právní rady. Podobné srovnávání nabídek poskytují i jiné servery, například Sfinance.cz, Finance.cz či Měšec.cz.

„Do oblasti zprostředkování finančních produktů a služeb vstupujeme v kooperaci se společností AdFinance s. r. o, která do spolupráce přináší technologické a produktové know-how v oboru finančních služeb," uvedl člen představenstva Mafry Roman Latuske. 
AdFinance působí na trhu více než dva roky a má smlouvy s více než 35 bankovními a pojišťovacími domy a energetickými společnostmi.

-čtk-