Provident staví kampaň na emocích klientů

sobota, 27. dubna 2013, 09:20 Aktuality MediaGuru

Společnost Provident Financial spustí v pondělí 29. dubna novou kampaň s cílem posunout značku v jejím pozitivním vnímání. Kampaň potrvá až do konce roku.

„Nový koncept vyzdvihuje příběhy a pozitivní emoce statisíců našich klientů. Hlavním claimem je proto ,Provident. Pro všechny. Pro vás.‘ Televizní kampaň je postavena na motivu pozitivních zkušeností s naší půjčkou a účinkují v ní reální zákazníci,“ vysvětluje marketingový manažer Providentu Tomáš Moldřík.

Nový kreativní koncept bude nasazen v České republice i na Slovensku a postupně se z televizních obrazovek rozšíří tak, aby zasáhl celé 360 stupňové spektrum, a to včetně interní a náborové komunikace a PR.

Ukázka printové inzerce

„Chceme představit Provident z úplně jiného pohledu, nejenom jako společnost, od které si lze půjčit peníze, ale také jako finanční instituci, která má s osobními financemi více než stoleté zkušenosti a důvěru jí na českém trhu propůjčil již téměř milion zákazníků,“ dodává Tomáš Moldřík.

Kampaň připravila agentura Passion Communications, která vyhrála v nedávném výběrovém řízení v konkurenci 19 agentur právě díky tomuto kreativnímu konceptu. Provident s agenturou uzavřel smlouvu na 2 roky.

-kch-