Kmotrou novinky Bohemia Sekt je Tereza Maxová

pátek, 31. května 2013, 15:59 Aktuality MediaGuru

Společnost Bohemia Sekt uvedla na trh nový sekt řady Prestige – Bohemia Sekt Prestige Chardonnay. Novinku letošního roku pokřtila ve středu 29. května v Praze topmodelka a tvář značky Bohemia Sekt Tereza Maxová.

Spolu s ostatními produkty značky bude novinka nabízena v letní sezóně mimo jiné i na novém designovém baru z dílny architekta a designéra Jerryho Kozy. Mobilní bar se představí na gurmánských i letních hudebních festivalech, koncertech Pražského hradu i srpnovém mistrovství světa barmanů v Praze, jehož je Bohemia Sekt partnerem.

Hlavním objektem mobilního Bohemia Sekt baru je černé vznášející se křídlo s prosvícenými bílými bublinami naplněnými ledem, ve kterých jsou vystavené lahve sektu, jejichž etikety jsou v ledové tříšti dobře čitelné. Zázemí, které vymezuje pracovní prostor pro sommeliéry, je s tímto organicky tvarovaným objektem v prudkém kontrastu. 3D tapetu z pěnového materiálu pokrývají výřezy ve tvaru skleniček na sekt, do nichž jsou vloženy skutečné sektové skleničky, které je možné pro pobavení zákazníků použít přímo na servírování. Celá zadní stěna s logem a výřezy je scénicky nasvícena. Prostor baru zastřešují dva slunečníky, vytvářející nad barem velkorysou klenbu a chránící před nepřízní počasí a slunečními paprsky.

-kch-