Voyo má 27 tis. abonentů, rozšiřuje nabídku

úterý, 14. května 2013, 07:48 Aktuality MediaGuru

Videoportál Voyo, který je součástí online portfolia skupiny Nova, má v současnosti v České republice 26 500 předplatitelů, informovala Nova. Služba je kromě počítačů dostupná i na chytrých televizorech a tabletech i telefonech se systémem iOS.

Od dubna 2012 mají uživatelé možnost neomezeně sledovat filmy a seriály z knihovny videoportálu Voyo v rámci předplatného. Knihovna, která měla po převedení portálu za placenou bránu 600 titulů, ztrojnásobila během uplynulého roku svou nabídku na stávajících více než 1800 titulů.

„Z našich výzkumů vidíme, že naši předplatitelé mají největší zájem o seriály z produkce televize Nova, které nabízíme také před odvysíláním dílů v televizi, předplatitelé vlastnící chytré televizory pak nejvíce využívají širokou nabídku filmů,“ říká Petr Horák, ředitel placených služeb skupiny Nova. „Chceme se nyní zaměřit na segment zahraničních seriálů v původním znění s titulky. Takto plánujeme nasadit třeba i velmi populární seriál Breaking Bad (Perníkový táta), jehož poslední sérii bychom chtěli odvysílat jen krátce po jejich uvedení v USA,“ dodává Petr Horák.

-mav-