Magazino Media vydá druhý titul pro tablety

čtvrtek, 13. června 2013, 08:32 Aktuality MediaGuru

Společnost Magazino Media, vydavatelství odborných magazínů pro tablety, rozšíří své portfolio o další titul. Bude jím měsíčník Poker Face, který se bude věnovat pokeru. Jeho první vydání se objeví v Apple Store a Google Play v druhé polovině června.

Po architektonickém magazínu Architual, jehož první číslo se objevilo na českém trhu na konci května, taj půjde o druhý titul Magazino Media. Půjde o měsíčník, který se bude věnovat karetní hře poker.

„Poslání Poker Face je jednoduché - začátečníkům přiblížit zákonitosti pokeru a pokročilým hráčům přinášet rady, jak svou hru zdokonalit,“ říká šéfredaktor titulu Roman Šrámek. Magazín bude kromě psychologických tutoriálů a interaktivních řešení konkrétních herních situací obsahovat také informační servis z domácího a světového vrcholového pokeru.

Magazín Poker Face bude úzce propojen s českou pokerovou scénou, kdy bude partnerem nejvýznamnějších turnajů a akcí. V rámci budoucího rozvoje pak plánuje pořádání vlastních turnajů či pokerových kempů. Jako všechny tituly vydavatelství Magazino Media bude i tento magazín ke stažení zdarma.

-mav-