Avon začala s rozsáhlou televizní kampaní

úterý, 27. srpna 2013, 07:20 Aktuality MediaGuru

Společnost Avon na podzim připravila rozsáhlou komunikační podporu pro své největší produktové novinky, do které zahrne známé tváře mezinárodního formátu. Na televizní obrazovky Avon zamíří se dvěma televizními kampaněmi.

V září představí svou inovovanou kolekci líčidel Avon Color, která čítá například řasenku Mega Effects, a dalších sedm nových nebo inovovaných produktů. Kampaň odstartovala na televizních kanálech skupiny Nova v pondělí 26. srpna a potrvá šest týdnů. Tváří televizní kampaně je topmodelka Irina Sheyk. Reklama se objeví z více než 50 procent v hlavním vysílacím čase.

Souběžně s televizní kampaní je také spuštěna tisková kampaň, jejíž lokální tváří se stala slovenská herečka Táňa Pauhofová. Inzerce se objeví ve vysokonákladových i prémiových titulech.

Za kreativou obou kampaní stojí agentura Badger & Winters, adaptaci měla na starosti agentura TAG Worldwide.

Pětitýdenní digitální kampaň na podporu řady Avon Color byla připravena lokálně agenturou Moneyball a od pondělí je nasazena napříč webem a sociálními sítěmi. Na Facebooku je spuštěna aplikace, prostřednictvím které uživatelé mohou pokládat dotazy lokální oficiální vizážistce značky Avon. Odpovědi k nejzajímavějším dotazům budou natočeny a umístěny na Facebook a YouTube.

Další kampaň Avonu podpoří parfém Instinct, který bude k dispozici v dámské a pánské variantě. Tváří televizní i tiskové inzerce bude americká herečka a modelka Megan Fox. Součástí obou podzimních kampaní jsou i prezentační akce na území celé České republiky, včetně využití prostorů multikin Cinema City.

-mav-