Konference Marketing Experience již 21. srpna

pátek, 16. srpna 2013, 11:43 Aktuality MediaGuru

Klub Marketingového institutu ve spolupráci s týdeníkem Marketing&Media, společností  Hrivnak a Alfredo Espresso pořádá ve středu 21. srpna v divadle Alfred ve dvoře další z řady „tak trochu jiných“ konferencí.

Cílem konference „Marketing Experience“ je originální propojování témat – tentokrát se na marketing bude dívat očima lidí z oblasti módy, architektury a využívání volného času.

Móda

V bloku věnovaném módě vystoupí módní stylistka a choreografka Olo Křížová, umělecká ředitelka Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend Viola Fetisová, autorka konceptu FashionCoach. Otázkami módy z jiného úhlu pohledu se bude zabývat Peter Šagát, mezinárodně uznávaný odborník na marketing v módním průmyslu, a jeden z nejznámějších psychiatrů a psychoterapeutů, Tomáš Rektor, se zamyslí nad konfliktem psychiky a krásy v oblasti módy.

Architektura

Nad otázkami spojenými s architekturou se budou zamýšlet Imro Vaško, slovenská legenda experimentální architektury a vedoucí Ateliéru III na VŠUP v Praze, a David Řezníček, majitel a zakladatel firmy Konsepti. Vystoupí i přední český architekt a spolumajitel úspěšného architektonického studia A69 Jaroslav Wertig a rovněž interdisciplinární badatel a podnikatel Jiří Lang.

Volný čas

Na problematiku volného času se ze svého pohledu zaměří Julie „Gaia“ Poupětová, první profesionální certifikovaná sex koučka v ČR; propojení volného času a sportu probere Karolína Šramlová, marketingová manažerka fitness center Holmes Place CZ. Možnostmi i nemožnostmi využívání volného času se bude zabývat Petr Ludwig, zakladatel Growjob a autor bestselleru Konec prokrastinace, a o nejbláznivějších zážitcích ve volném čase promluví Linda Vavříková, zakladatelka a spolumajitelka společnosti Allegria – firma na zážitky.

Více informací naleznete zde.

-kch-