Swiss Life přivádí kampaň s větami, investuje 15 mil.Kč

pondělí, 26. srpna 2013, 15:36 Aktuality MediaGuru

Finanční skupina Swiss Life, která poskytuje finanční poradenství především pro bonitní klientelu, přivedla do Česka svoji kampaň postavenou na konceptu „zlomových vět“. Ta už byla k vidění na klíčových trzích společnosti, zejména ve Švýcarsku. Kampaň v letošním roce získala několik ocenění na mezinárodních reklamních festivalech včetně stříbra z Cannes Lions.

„Kampaň představuje nečekané životní zvraty, které mohou kdykoliv potkat každého z nás. Swiss Life pomáhá svým klientům spravovat privátní finance takovým způsobem, aby byli na jakoukoliv negativní, ale i pozitivní životní situaci připraveni a dokázali se přes ni snadno přenést,“ říká Pavel Manhalter, výkonný ředitel Swiss Life v České republice.

Kampaň v Česku odstartovala tento víkend a bude pokračovat po celý podzim. Zahrnuje sponzorské vzkazy na ČT, tištěná média zaměřená především na byznys a ekonomiku, a online včetně aplikací pro chytré telefony. Swiss Life Select do kampaně investuje přibližně 15 milionů korun.

Hlavním cílem kampaně je zvýšit v Česku povědomí o značce. Tvůrcem kampaně je agentura Leo Burnett Schweiz z Zurichu. O českou lokalizaci se postarala agentura I. N. Global s přispěním komunikační agentury FleishmanHillard.

-mav-