Annonce slučuje vydání, vychází čtyřikrát týdně

úterý, 17. září 2013, 07:10 Aktuality MediaGuru

Inzertní titul Annonce sloučí od 2. října svá vydání z pracovních dnů. Vycházet tak bude dál čtyřikrát týdně, z toho třikrát v pracovní den: pondělí, středa a pátek a o víkendu v sobotu. Namísto tří různých zaměřených vydání Annonce tak v pracovním týdnu vyjde jedno sloučené vydání s kompletní inzercí. Sobotní vydání má přinést přílohu se zaměřením na poradenství, netradiční příběhy a další odlehčená témata.

„Od sloučení všech druhů inzerátů do jednoho vydání spolu s novým redakčním obsahem v sobotní příloze očekáváme rozšíření základny čtenářů i jejich ještě větší zapojení do tvorby obsahu. Tímto krokem se navíc vracíme ke kořenům, kdy všechna inzerce vycházela pohromadě,“ zdůvodňuje změnu ve vydávání novin výkonná ředitelka Annonce Lenka Černá. Dodala, že každé vydání bude obsahovat kolem sto stran inzerátů. Cena vydání představuje 25 Kč.

Annonce v současnosti vychází čtyřikrát týdně ve třech různých dílech (díl 1: reality - stavby - hobby, díl 2: práce - seznamka - zvířata, díl 3: auto - moto - erotika). Měsíční náklad je 330 tisíc výtisků.

-mav-