Start operátora Studentfone podpoří kampaň od Nydrle

pondělí, 09. září 2013, 16:23 Aktuality MediaGuru

V pondělí 9. září zahájil svou činnost nový virtuální operátor Studentfone, za nímž stojí společnost GTS Alive, oficiální vydavatel mezinárodních studentských karet ISIC pro Českou republiku, a mobilní operátor Vodafone.

Studentfone nabízí 300 MB dat a přístup na vybrané internetové stránky, včetně Facebooku, bez konzumace datového limitu zcela zdarma. Od pondělí jsou v prodeji předplacené „SIMky hlavně na internet“, které jsou k dostání na webových stránkách operátora, v obchodě ISIC Point či u distribučních společností, jako je Student Agency, Regiojet, knihkupectví Neoluxor nebo síť restaurací KFC.

Logo nového virtuálního operátora vytvořila společnost Revolta. Kreativní část kampaně, včetně tvorby vizuálu a reklamního spotu, připravila agentura Nydrle, která současně realizovala nákup médií. Správu sociálních sítí převezme agentura Social Sharks.

Studentfone bude komunikován především v online prostředí, a to na sociálních sítích Facebook, Twitter, Google+, Tumblr,  YouTube a Instagram.

Dále ho podpoří společnost Student Agency prostřednictvím magazínu Žlutý a POS materiály na pobočkách, které doplní bannerová kampaň. Cestující v autobusech Student Agency či ve vlacích Regiojet budou moci zhlédnout reklamní spot. POS kampaň proběhne rovněž v síti restaurací KFC. Na pravidelnou akci GTS Alive – ISIC tour na vysokých školách naváže letáková kampaň.

-kch-