V čele marketingu Lenovo Orlovská, v regionu Janásek

pondělí, 02. září 2013, 14:46 Aktuality MediaGuru

Od začátku září dochází ke změnám v lokálním marketingovém týmu společnosti Lenovo. Na pozici Marketing Manager nastupuje Lucie Orlovská. Dosavadní marketingový manažer českého zastoupení společnosti Robert Janásek byl jmenován regionálním marketingovým manažerem.

Lucie Orlovská bude zodpovědná za plánování a realizaci veškerých marketingových kampaní v České republice. Na manažerský post postupuje po více než dvouleté zkušenosti se zajišťováním marketingových aktivit společnosti Lenovo na našem trhu jako Senior Marketing Specialist. Před nástupem do společnosti Lenovo pracovala ve společnosti JCDeacux, kde působila na pozici Marketing & Sales Specialist. Lucie Orlovská vystudovala vysokou školu Escuela Superior de Marketing y Administración. K jejím koníčkům patří především sport, tanec a cestování.

Lucie Orlovská

Robert Janásek bude na pozici marketingového manažera pro region EET zodpovídat za koordinaci marketingových aktivit společnosti Lenovo ve východní Evropě a Turecku. Robert Janásek již zajišťoval vedle působení v české pobočce také channel marketing na regionální úrovni. Do společnosti Lenovo nastoupil před necelými pěti lety po zkušenostech s marketingem v segmentu domácností a malých podnikatelů v Telefónica O2. Mezi jeho záliby patří cestování a sport.

Robert Janásek

-kch-