Krásný ztráty Michala Prokopa po 14 letech končí

středa, 09. října 2013, 17:22 Aktuality MediaGuru

Česká televize v prosinci odvysílá poslední díl talkshow hudebníka Michala Prokopa Krásný ztráty. Za čtrnáct let existence pořad navštívila tisícovka hostů, kteří v televizním baru hovořili o svých osudech. S kariérou moderátora Krásných ztrát se Prokop rozloučí vánočním koncertem v Divadle Archa. ČTK o tom dnes za pořadatele informovala Magda Šebestová.

„V prosinci tohoto roku mají Krásný ztráty šanci dospět k mimořádnému výročí – během pětisté premiéry přivítat tisícího hosta," uvedla Šebestová.

Od prvního dílu do současnosti vydrželi vedle scenáristy a moderátora Michala Prokopa v tvůrčím týmu ještě spoluautor, scenárista a režisér Jan Lacina, hlavní kameraman Martin Čech a střihač Michal Hýka. „Během čtrnácti let své existence zažily Krásný ztráty v České televizi osm generálních ředitelů a ještě víc těch programových,“ poznamenala Šebestová. Pořad se také stěhoval ve vysílání, a to přes všechny všední dny až nakonec zakotvil ve čtvrtečním večeru na ČT2.

S Krásnými ztrátami se Prokop chce rozloučit vánočním koncertem, na kterém představí hosty svého televizního baru. Koncert, který se v Divadle Archa uskuteční 19. prosince, natočí a jeho záznam odvysílá Česká televize na své nové stanici ČT art.

-čtk-