OC Letňany v kampani bojuje proti rakovině prsu

sobota, 05. října 2013, 07:04 Aktuality MediaGuru

Obchodní centrum Letňany společnosti Tesco Stores zahájilo 1. října podzimní kampaň s názvem „Měsíc v růžové“, v rámci které podpoří boj proti rakovině prsu. Kampaň bude probíhat po celý říjen, který je této tematice celosvětově věnován.

Komunikace OC Letňany se objeví v celostátním i regionálním tisku, lifestylových časopisech, na billboardech a také ve vybraných celoplošných rádiích. Oživí ji i guerilla aktivity v podobě živých růžových soch představujících lékaře a sestřičky v pražském metru.

Vizuál kampaně

„Primárním cílem naší kampaně je oslovit ženy, a to na místě, kde tráví volný čas a připomenout jim, že jejich zdraví je jedna z nejdůležitějších věcí v jejich životě. Kampaň ale vedeme tak, abychom rovněž zaujali širokou veřejnost, protože toto onemocnění zpravidla poznamená život celé rodiny. Už ústřední vizuál kampaně, růžová luna ve vesmíru, může vzbuzovat otázky a přilákat pozornost k celému tématu,“ říká Renata  Nejtková, marketingová manažerka obchodních center Tesco.

Pro návštěvníky OC Letňany je společně se sdružením Mamma HELP, lékaři z Onko centra Zelený pruh a Nadačním fondem Tesco připraven program, který se problematice rakoviny prsu věnuje z různých pohledů. Program doplní sbírka pořádaná Nadačním fondem Tesco, jejíž výtěžek půjde sdružení Mamma HELP.

Tesco Stores je tak další společností, která se do růžového měsíce v České republice zapojí. Kosmetická značka Avon se letos spojí s charitativní akcí Pinktober, kterou dlouhodobě pořádá síť Hard Rock Café.

-kch-