Autor textu Martina Vojtěchovská
Hudební stanice Óčko startuje od úterý 10. prosince vánoční kampaň, které dominuje motiv koule. Hlavním námětem kampaně má být akce a nadhled nad vánočními klišé, uvedla televize. Ve vizuálech se představí moderátorské tváře, které jsou pod sněhovou palbou. Kampaň byla vytvořena in-house.
Sváteční vysílání na hudební televizi Óčko začne 23.12 a poběží do 5. ledna 2014. Každodenní programové schéma se skládá z moderovaných playlistů Na plný koule, tematické hitparády TOP 30 a záznamu z koncertů G2 Acoustic Stage. Akustickou sérii zahájí Debbi přímo na Štědrý večer, v dalších dnech vždy od 21:30 pokračují koncerty Martina Haricha, Wohnoutů, Vypsané FiXy, Michala Hrůzy a No Name.
Klasickou vánoční atmosféru naleznou diváci na stanici Óčko Gold, která nabídne zlaté hity obohacené o nejznámější vánoční hity a přání od Karla Gotta, Petry Janů a dalších. Nový rok zahájí akustický koncert Lenky Filipové z Masarykova nádraží.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Anketa TOP ženy Česka zná vítězky letošního ročníku. Ocenění získaly
podnikatelka Alexandra Kala, manažerka Kateřina Jirásková a vědkyně Zuzana
Kečkéšová. Porota letos vybírala z více než 350 nominovaných.
Seriály Polabí a Inspektorka Candice Renoirová zůstávají na čele
čtvrtečního večera. Do top tří pořadů se přiřadil i přímý přenos
fotbalového utkání Česko versus Irsko.
Růst luxusního maloobchodu v Evropě zvyšuje tlak na prémiové lokality,
Praha potvrzuje svou atraktivitu.