V soutěži EEA boduje AMI Communications a PR.Konektor

pátek, 06. prosince 2013, 11:41 Aktuality MediaGuru

V mezinárodní soutěži European Excellence Awards, jež hodnotí výjimečné výkony v komunikačních kategoriích, od interní komunikace po PR, získaly české agentury dvě ocenění.

Vyhlášení vítězů EEA proběhlo ve čtvrtek 5. prosince na slavnostním galavečeru v Mnichově. Porota sestávající z 31 odborníků hodnotila především kreativitu, inovativnost, efektivitu a komunikační strategii předložených projektů. V letošním ročníku EEA soutěžilo 1 500 PR a komunikačních projektů z celé Evropy v 60 kategoriích.

Jednu z cen si odváží PR agentura AMI Communications, která bodovala v kategorii Maďarsko, Slovensko, ČR s PR kampaní pro VZP s názvem Nejlepší školní oběd.

Další cenu získala agentura PR.Konektor v kategorii „Sport and Lifestyle“ za kampaň „El Clásico – Souboj fanoušků Barca vs Real“ pro stanici Sport1 společnosti Chello Central Europe. V rámci kampaně šlo zejména o upoutání pozornosti co největšího množství diváků a médií na vysílání legendárního El Clásica, zápasu mezi Realem Madrid a FC Barcelonou v televizi SportTV.

-kch-