P&G má před olympiádou nový spot

středa, 08. ledna 2014, 11:42 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost Procter & Gamble uvádí v rámci své kampaně „Děkuji, maminko“ měsíc před zimní olympiádou v Soči nový televizní spot s názvem „Pomozte jim se zvednout“ („Pick Them Back Up“). Navazuje tak na spot „Nejlepší práce“ („Best Job“), který byl představen v roce 2012 u příležitosti olympijských her v Londýně.

Nový spot, stejně jako ten minulý, vzdává hold všem maminkám. Tentokrát vypráví příběh čtyř matek, které byly vždy připraveny zvednout své dítě, když upadlo, a povzbudit ho, aby to zkusilo znovu. „Podle našeho názoru neexistuje dojemnější příběh, než příběh matky, která pomáhá svému dítěti dosáhnout jeho cílů, bez ohledu na to, jaké překážky mu stojí v cestě. A právě proto jsme se rozhodli využít tento moment k oslavě těch, kdo sportovcům pomohli dostat se tam, kde dnes jsou – jejich matek,“ říká ke kampani Marek Kapuściński, viceprezident P&G pro střední Evropu.

Spot s hudbou Lodovica Einaudiho bude vysílán ve zkrácené verzi v televizi ve více než 20 zemích na celém světě. Televizní kampaň doplní komunikace v dalších mediálních kanálech a v místě prodeje, kde budou k dostání produkty P&G s tematikou Zimních olympijských her, které podpoří značkové stojany.

P&G Family Home v Soči

Stejně jako v Londýně bude i v Soči od 8. do 23. února k dispozici tzv. P&G Family Home, který bude matkám a jejich rodinám poskytovat pohodlí domova. Značky z portfolia společnosti P&G, Pantene, Max Factor a Gillette, budou nabízet více než 1 000 kosmetických a kadeřnických služeb, značka Pampers zase zajistí přebalovací služby pro rodiny s malými dětmi.

P&G rovněž umožní matkám sportovců z více než 20 zemí světa být se svými dětmi během olympijských her. Za Českou republiku tam pojede Eva Sáblíková, matka rychlobruslařky Martiny Sáblíkové.

-kch-