T-Mobile nasazuje olympijské spoty s Trojanem

pondělí, 03. února 2014, 06:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

V pondělí 3. února spouští mobilní operátor T-Mobile svou olympijskou kampaň, v níž sází na herce Dejvického divadla Ivana Trojana, který v kampani vystupuje v roli tělocvikáře. Ve vedlejších rolích jej doprovází další herci, jako jsou Kristýna Boková, Jan Antonín Duchoslav či Lenka Vychodilová.

Natáčení televizních spotů probíhalo v Základní škole Emy Destinnové v Praze 6. Režie se ujal Daniel Růžička. Produkci zajišťovala společnost Adwood. Pod fotografiemi je podepsán Tomáš TřeštíkPink production.

Do konce března poběží kampaň nejen v televizi, ale i v outdooru, tisku a na internetu. Doplní ji BTL aktivity, včetně eventů. V průběhu zimních olympijských her bude v provozu Iglú T-Mobile v Olympijském parku Soči – Letná 2014 v Praze na Letné s nabídkou řady zábavných aktivit pro návštěvníky parku.

Kreativní koncept pochází od agentury Saatchi & Saatchi. Online část kampaně připravila agentura Symbio Digital, BTL komunikaci zajišťuje agentura Klan. Na technickém řešení v rámci mobilních aplikací se podílely společnosti Gods a eMedia. Mediální plánování a nákup médií má na starosti agentura MediaCom.

-kch-