Hornbach staví jarní kampaň na odpovědnosti

pondělí, 24. března 2014, 10:31 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost Hornbach zahájila novou marketingovou kampaň s názvem „Udělej něco proti ošklivosti“. Jejím prostřednictvím vybízí, aby si lidé všímali svého okolí a renovovali ho.

„Aktuální kampaň Hornbachu vyzdvihuje strategii trvale nízkých cen a komplexní odborné poradenství. Navíc se snaží přinést i nový prvek společenské odpovědnosti, který v České republice zatím není moc využívaný – dobrovolnictví v rámci komunit,“ říká Helena Ševčíková, marketingová ředitelka Hornbach v Česku a na Slovensku. Zajímavostí podle jejích slov je také to, že veškeré projekty ukázané v reklamě byly reálně vytvořeny se skutečnými lidmi z daného okolí.

Koncept nové komunikační kampaně tradičně vznikl v reklamní agentuře Heimat. Spot režíroval Lionel Goldstein, produkci zajistila společnost CZAR Film. Kampaň je v Česku nasazena od soboty 22. března. Poběží také v Německu, na Slovensku, Rakousku, Nizozemí, Švýcarsku, Švédsku a Lucembursku. Televizní kampaň doprovází tisková, online a outdoorová reklama spolu s komunikací v místě prodeje.

-mav-