Budvar vybral do nové kampaně lidi z Galerie NE

čtvrtek, 24. dubna 2014, 11:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Budějovický Budvar pokračuje novou kampaní v konceptu „Ne z nás dělá to, čím jsme” pro značku Budweiser Budvar, který poprvé představil před dvěma lety. Letošní kampaň, jež běží od 21. dubna do 18. května, je opět rozdělena na dvě části – imageovou a produktovou.

Hlavní část imageové kampaně i tentokrát tvoří televizní spoty, ve kterých Budvar představuje dvě osobnosti, které vybral ze své Galerie NE. „Záměrně jsme vybrali osobnosti, které nejsou příliš známé, aby věhlas jejich jmen nepřebíjel samotnou myšlenku kampaně. A sice že to, čemu řekneme ne, o nás vypovídá více než to, nač kýváme. NE našich hrdinů jsou lidská, univerzální a jasná,“ vysvětluje Jana Kubištová, vedoucí oddělení marketingu Budějovického Budvaru.

V prvním ze spotů figuruje bývalý reprezentant ČR v boxu Stanislav Tišer, který založil Box klub na pražském Žižkově, aby se místní děti netoulaly po ulicích. V druhém spotu vystupuje právník Petr Němec, jenž se postavil bankovním poplatkům. Imageová kampaň bude k vidění rovněž v tisku.

Produktová část kampaně využívá symbol štítu, jenž patří k poznávacím znamením značky a o nějž se tříští všechny nežádoucí elementy útočící na kvalitu piva. Produktová kampaň se objeví na všech POS materiálech, v outdooru a printu.

Součástí konceptu je také pokračování již zmíněného projektu Galerie NE, která za dva roky své existence shromáždila příběhy více než stovky osobností a jejich NE. Navíc již druhým rokem objíždí ve své mobilní podobě letní festivaly a eventy.

Za pokračováním kampaně opět stojí agentura Kaspen/Jung von Matt. Režie se ujal Andre Stringer. Produkci zajistila společnost Boogie films.

-kch-