Jägermeister odkrývá event kampaní přes Snapchat

pondělí, 14. dubna 2014, 18:12 Aktuality, Internet & Mobil, Reklama MediaGuru

V dubnu letošního roku chystá značka Jägermeister sérii akcí Undercover Games, kterou od 9. dubna postupně odtajňuje a komunikuje skrze sociální sítě, přes Facebook a v České republice zatím poměrně neznámý Snapchat. První z Undercover Games se uskuteční 25. dubna, lokace je však tajná.

„Budeme pravděpodobně první značkou v České republice, která pro komunikaci svého eventu použije síť Snapchat, na kterém budeme potupně odtajňovat indicie k připravované akci,“ uvádí Veronika Hromadová, Digital Media Specialist ze společnosti Rémy Cointreau. Sociální média doplní televizní a rádiová kampaň a podlinková komunikace prostřednictvím opinion leaderů.

Cílem akce Undercover Games je především prohloubit vnímání značky jako inovátora, který dělá netradiční akce na netradičních místech a dokáže vyvolat „šuškandu“ „Chceme docílit toho, aby se lidé chtěli na Undercover Games dostat, být jeho součástí  i přes to, že nebudou vědět, co je čeká a aby si po jeho skončení řekli, že to byl nezapomenutelný zážitek,“ říká Stefan Motika, Junior Brand manager ČR & SR, a dodává:„Nechceme být značkou, která si dá logo na plakát, zalistuje produkt na barech a dál se nestará. Naším cílem je být kredibilním a rovnoceným partnerem, která vybraným akcím dodává přidanou hodnotu.“

-kch-