Ševčíková odchází z vedení marketingu Hornbachu

čtvrtek, 17. dubna 2014, 10:27 Aktuality, Marketing MediaGuru

Helena Ševčíková, marketingová ředitelka Hornbachu v České republice a na Slovensku, odchází ze společnosti. Funkci bude zastávat do 30. dubna 2014, jméno nového marketingového ředitele Hornbach oznámí v následujících týdnech.

„K rozhodnutí jsme došli po vzájemné dohodě s managementem již před nějakou dobou. Avšak kvůli dokončení některých důležitých projektů jsme ukončení spolupráce posunuli až na konec tohoto měsíce,“ uvedla Helena Ševčíková ke svému odchodu.

Helena Ševčíková v Hornbachu působila na pozici ředitelky marketingu od roku 2005. V rámci své funkce zajišťovala plánování marketingových a mediálních kampaní, korporátní a produktové PR a interní komunikaci. Měla na starosti rovněž online marketing včetně komunikace společnosti na sociálních sítích.

Mezi nejnovější projekty Heleny Ševčíkové patří například otevření nového hobbymarketu Hornbach v Čestlicích nebo soutěž o nejsympatičtějšího kutila roku 2014 „Mistr Kutil“. Koncept soutěže Mistr Kutil zvítězil v České ceně za PR v roce 2013 v  kategorii B2C.

-mav-