Tiscali vytváří pro Sport 5 motoristický pořad

pátek, 18. dubna 2014, 01:53 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Automobilový web iFaster.cz z dílny společnosti Tiscali Media uvede na stanici Sport 5 první sérii původní motoristické show Garáž. První díl bude odvysílán v pátek 18. dubna od 20.00 hod a po ní bude uvedeno každý týden dalších devět pokračování. Na internetu bude pořad vycházet na stránkách iFaster.cz vždy v pondělí po televizní premiéře.

Garáž je novým televizním magazínem „od automobilových nadšenců pro automobilové nadšence”. Pořad vzniká ve spolupráci iFaster.cz se slovenským webem auto.sme.sk a uvádět jej budou šéfredaktoři obou serverů, Jakub Rejlek a Rastislav Chvála.

„Pro Tiscali Media je to příležitost nabídnout našim obchodním partnerům vedle internetu a časopisů prostor i v televizním formátu,“ řekl výkonný ředitel Tiscali Media Michal Kubík.

Premiéra každého z deseti dílů proběhne vždy v pátek daného týdne v 20:00 na televizní stanici Sport 5. První repríza pořadu následuje hned v sobotu v 8:30 a po víkendu v pondělí proběhne premiéra pořadu na internetových stránkách www.ifaster.cz a auto.sme.sk. Nakonec bude následovat druhá repríza pořadu na Sport 5 v průběhu týdne.

-mav-