Kofola v kampani využívá fenomén GIFových smyček

pátek, 23. května 2014, 08:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Kofola spouští 26. května jednu ze svých nejrozsáhlejších komunikačních aktivit pro letošní rok, kterou cílí na mladší skupinu spotřebitelů. Pod heslem „Kofola 0,5l. Půllitr neřešení“ představuje novou Kofolu v půllitrové lahvi, která pochází z umělecké dílny českého designéra Ronyho Plesa.

Kofola_Lahev
Nová 0,5l láhev Kofoly od Ronyho Plesla

V kampani, kterou provází slogan „Neřeš“, se nechala inspirovat internetovým fenoménem GIFových smyček. Princip GIFu využívají krátké repetitivní spoty, které budou v televizi k vidění až v deseti variantách. Záměrně jsou natočeny tak, aby nabízely tzv. „osvěžující mžik“.

„Osvěžující mžik je emoce, kterou jsme s půllitrovou Kofolou spojili už od prvního briefu. Jde o malou každodenní radost, chvilku, během které člověk vypne, usměje se, osvěží tělo i mysl. Toto je jednoduché a vlastně jediné jeho poslání," říkají Egle Wehle a Karel Hrbek z Kofoly.

Každé médium přitom nabídne jinou podobu tohoto osvěžujícího mžiku. V případě CLV inzerce půjde o lentikulární technologii, díky níž se CLV hýbou, v případě digitálu například o mobilní aplikaci pro tvorbu GIFů apod.

Kofola_Neres
Jeden z vizuálů nové kampaně Kofoly

Kampaň připravila agentura Triad Advertising.

-kch-