Geis vstoupila do projektu s Mediaprint & Kapa

čtvrtek, 26. června 2014, 09:35 Aktuality, Tisk MediaGuru

Společnost Geis Parcel CZ vstoupila převzetím 50% podílu společnosti e-shoppartner, sítě výdejních míst pro zásilky z e-shopů, do společného podniku s původním vlastníkem Mediaprint & Kapa Pressegrosso. Oficiální sídlo společnosti e-shoppartner se přesouvá z Rudné do středočeské pobočky Geis v Modleticích u Prahy. Projekt loni založila distribuční společnost Mediaprint & Kapa s firmou Popron holding.

Geis Parcel CZ a Mediaprint & Kapa budou rozvíjet privátní síť výdejních míst pro balíkové zásilky v České republice.
 Síť e-shoppartner, která se vstupem nového vlastníka mění obchodní jméno na Geis Point, zahrnuje aktuálně více než 420 výdejních míst a avizuje další rozšiřování.

„E-shopům můžeme nabídnout i kompletní skladové služby, nebo zajištění celého logistického řetězce. S takovými projekty máme dlouholeté zkušenosti,“ uvedl jednatel Daniel Knaisl.

Geis se svojí společností Geis Parcel CZ operuje na balíkovém trhu a jeho klienti nyní budou moci využívat síť výdejních míst v České republice. Stávající klienti e-shoppartner naopak získají možnost využít služeb firem skupiny Geis, to znamená od balíkové přepravy přes přepravu paletovou, celovozovou, leteckou a námořní až po skladovou logistiku.

logo_geispoint_fin

-mav-