Havlová se nedohodla s Primou na novém seriálu

pondělí, 16. června 2014, 09:12 Aktuality, TV MediaGuru

Dagmar Havlová se v připravovaném seriálu televize Prima Všechny moje lásky nakonec neobjeví. Producent seriálu, společnost Orbis Pictures film, a agentura Dilia, která Dagmar Havlovou zastupuje, se nedohodly na finálním znění smlouvy. Důvodem nebyly finanční podmínky, ale nároky na užití jména a dalších osobnostních práv Dagmar Havlové. Roli tak získá Veronika Žilková, informovala v pondělí dopoledne FTV Prima.

„Mrzí nás, že se producent seriálu a paní Havlová nakonec nedohodli. Ale v mezidobí jsme intenzivně hledali srovnatelnou hereckou hvězdu, které by role ve Všech mých láskách seděla, a máme velkou radost, že jsme se dohodli právě s Veronikou Žilkovou,“ uvedl ke změnám v seriálu Všechny moje lásky programový ředitel Prima Group Roman Mrázek.

Prima ohlásila vznik nového seriálu Všechny moje lásky letos na konci května. Uvedla, že projekt je zatím v samotném počátku. Vedle Veroniky Žilkové se mají v seriálu objevit i Miluše Šplechtová, Miloslav Mejzlík, Roman Vojtek nebo Monika Zoubková.

-mav-