Za GE Money Bank bude mluvit Milada Franek

pondělí, 23. června 2014, 10:51 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

GE Money Bank má novou tiskovou mluvčí, od června za společnost mluví Milada Franek. V této pozici má na starosti veškeré aktivity spojené s externí komunikací pro skupinu GE Money. Dosavadní tiskový mluvčí Pavel Zúbek se nyní věnuje vedení týmu firemní komunikace této skupiny.

Milada Franek

Milada Franek zahájila svou kariéru již při studiu ve společnosti Ferrero, kde spolupracovala na řadě PR a marketingových projektů. Ve skupině GE Money působí od roku 2006. Zde zodpovídala například za vytvoření a následnou realizaci komunikační strategie partnerství s Českým olympijským týmem v souvislosti s olympijskými hrami ve Vancouveru 2010 a Londýně 2012. Také vedla projekt spadající do oblasti společenské odpovědnosti firmy s názvem Život nápadům, který podporuje začínající podnikatelky. V roce 2012 pak nastoupila do týmu externí komunikace, ve kterém měla na starosti zejména organizaci eventů a vztahy s médii.

Milada Franek získala inženýrský titul na Fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Hovoří anglicky a rusky.

-kch-