Kia představuje nový akustický branding

pátek, 11. července 2014, 07:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Společnost Kia Motors představila svou novou akustickou signaturu, jež nese označení „The Rise of Surprise“. Akustická signatura má vyjádřit základní hodnoty značky Kia, za které považuje energičnost, specifičnost a spolehlivost.

Signatura má hrát roli jakéhosi spouštěče emocí ve spojení se značkou Kia. Vznikla v několika upravených verzích, které najdou využití v závislosti na charakteru kontaktu se zákazníky, od televizních spotů přes webové stránky, melodii při čekání na zvednutí telefonu, vyzváněcí tóny do mobilních telefonů, volání na zákaznické služby. Bude použita také v rámci komfortních a bezpečnostních prvků výbavy vozidel, jako jsou zvuky ozývající se při nastupování či vystupování pasažérů, ale i nejrůznější varovné signály.

Prvními modely, v nichž se akustická signatura uplatní, bude první čistý elektromobil Kia Soul EV určený pro Evropu, Ameriku a Koreu. Dále v novém MPV Kia Carnival (na některých trzích s označením Sedona).

Označení akustické signatury „The Rise of Surprise“automobilky Kia bylo odvozeno od jejího celosvětového sloganu „The Power to Surprise“.

Nový akustický branding značky Kia si lze poslechnout zde.

-kch-