RTB House povede v ČR Vladimír Houba

úterý, 15. července 2014, 13:52 Aktuality, Internet & Mobil, Reklama MediaGuru

Odpovědnost za všechny aktivity společnosti RTB House, technologické společnosti zaměřené na personalizovaný on-line marketing a Real-Time Bidding (RTB), v České republice, na Slovensku a v Maďarsku převzal Vladimír Houba. Od července zastává pozici Regional Commercial Director.

Vladimír Houba
Vladimír Houba

Vladimír Houba doposud spolupracoval s výzkumnou společností Gemius, kde postupně prošel od obchodních a manažerských pozic v České republice a na Slovensku až po business development aktivity ve vybraných zemích EMEA regionu. Vystudoval management a business administration na City University of Seattle a Ekonomické Univerzitě v Bratislavě.

„Nová struktura managementu ve střední, východní a jižní Evropě představuje přirozený výsledek expanze RTB House na globální trhy a umožní nabídnout našim klientům nové produkty a zaměřit se na specifika každého z těchto trhů,“ vysvětluje změnu Maciek Mikołajczak, Business Development Director CEE.

Společnost RTB House s centrálou ve Varšavě působí na 31 trzích a celosvětově zajišťuje téměř 650 reklamních kampaní. V České republice, Maďarsku a na Slovensku aktivně působí od 1. čtvrtletí 2013.

-kch-