Blažek omlazuje značku s Leošem Marešem

čtvrtek, 04. září 2014, 18:22 Aktuality, Marketing MediaGuru

Pánská módní značka Blažek se rozhodla pro omlazení. Jde na to cestou redesignu stávajících prodejen a komunikací, v níž se spojuje s moderátorem Leošem Marešem. Cílem je přiblížit značku mladšímu zákazníkovi.

Leoš Mareš se stal jednak tváří nové kolekce podzim/zima 2014, jednak si zahrál hlavní roli ve fashion filmu s heslem „Každý sen začíná prvním krokem“. Dvouminutové video mapuje běžný pracovní den Leoše Mareše a chce především přesvědčit a motivovat k tomu, že nic není v životě nemožné. Ke zhlédnutí je na webových stránkách značky Blažek, na Facebooku a na Youtube. Režie videa se ujal Jakub Jahn.

Značka Blažek dále spustila kampaň, jež běží jednak v tisku v lifestylových a ekonomických titulech, jednak na internetu prostřednictvím bannerů, reklamy ve vyhledávání a remarketingu. Doplňuje ji sponzorský vzkaz na stanicích TV Nova a komunikace v místě prodeje. Na aktuální kampaň naváže na jaře další kampaň pro kolekci jaro/léto 2015, opět s Leošem Marešem.

Nová podoba prodejen chce působit čistě, luxusně a pohodlně, záměrem je, aby se jejich návštěvníci cítili „jako v moderním obývacím pokoji“. Na výrobu nábytku bude použit evropský dub v kombinaci s lněnou látkou a bílou MDF deskou ve vysokém lesku. „Na podlahu jsme jako kontrast využili sklokeramickou dlažbu v šedohnědé barvě kamene v kombinaci s vlněným kobercem v diagonální vazbě,“ říká architekt Jan Mužík, který má proměnu prodejen Blažek na starosti. Novým prvkem bude také LCD panel ve výloze k vizuální prezentaci aktuálních kolekcí.

Blazek

Blazek_1

Blazek_2

Pilotním projektem nového redesignu bude prodejna v Plzni. Na ni pak navážou prodejny v obchodních centrech Chodov, Vaňkovka a Aupark Bratislava. „Změna prodejen není otázkou několika měsíců. Jedná se o časově rozsáhlý projekt a prodejny budou redesignovány postupně v následujících dvou letech,“ vysvětluje zakladatel značky Ladislav Blažek.

-kch-