Nový Eurojackpot podpoří Sazka kampaní od 26. 9.

středa, 24. září 2014, 11:27 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost Sazka uvádí na český trh loterii Eurojackpot, v níž se sdílí až miliardové výhry na mezinárodní úrovni. Na terminálech Sazky ji bude možné vsadit od 4. října.

Logo_Eurojacpot
Logo nové loterie Eurojackpot

Loterie Eurojackpot je nyní sdílená ve 14 zemích, od příštího týdne přistoupí kromě České republiky také Maďarsko a Slovensko. „Počet obyvatel zemí, kde se hraje Eurojackpot je více než 270 miliónů. Právě díky vysokému celkovému počtu obyvatel v těchto státech je možno hrát až o miliardové částky,“ vysvětluje Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.

Sazka se k uvedení Eurojackpotu rozhodla mimo jiné i kvůli tomu, že nová loterie oslovuje podle průzkumu i značný počet nehráčů (až 30 %) a je relevantní také pro mladší cílovou skupinu.

Novinku podpoří od 26. září nadlinková kampaň, která poběží v televizi, tisku, rádiu, kině, outdooru a na internetu. Kampaní bude provázet postava Henryho, jenž bude svými radami otevírat Čechům dveře do světa miliardářů. Na internetu bude mimo jiné spuštěna tzv. DreamWall, kde budou moci uživatelé psát nápady, co se s miliardovou výhrou dá dělat. Kreativní koncept pochází z dílny agentury VCCP. Produkci zajistila společnost Armada Films. Režie se ujal Tomáš Řehořek. Natáčelo se v Thajsku, na letišti v Bangkoku a na ostrově Koh Samui.

V loterii Eurojackpot stačí vyplnit sázenku a uhádnout celkem sedm čísel. Jeden sloupec stojí 60 korun, přičemž sázející tipuje 5 čísel z 50 a 2 z 10. Na jedné sázence je možnost vsadit maximálně 6 sloupců. Předplatné lze zaplatit až na 6 slosování dopředu. Garantovaný jackpot dosahuje 10 milionů eur, maximální výše se může vyšplhat až na 90 milionů eur. V závislosti na aktuálním kurzu tak sázející mohou vyhrát až přes 2,5 miliardy korun. Losování Eurojackpotu probíhá každý pátek mezi 20:00 a 21:00 hod. ve finských Helsinkách. První výhry mohou tak do České republiky mohou přijít již s datem 10. října. Výsledky budou k dispozici na webových stránkách www.sazka.cz.

-kch-