O2 se spojuje s Policií ČR na kampani pro seniory

úterý, 30. září 2014, 16:57 Aktuality, Reklama MediaGuru

Podle policejních statistik se více než tisíc seniorů ročně stane obětí podvodníků. Operátor O2 proto ve spolupráci s Policií ČR připravil osvětovou kampaň, která upozorňuje na nebezpečí spojené s návštěvami a telefonáty od neznámých osob a nabádá seniory k obezřetnosti. Kampaň odstartuje u příležitosti Mezinárodního dne seniorů, který každoročně připadá na 1. října.

Kampaň pod záštitou O2 a Policie ČR s názvem Nebojte se říkat Ne je zaměřena především na seniory a jejich blízké. Základní doporučení lidé najdou na webu Radíme seniorům. V průběhu října dostanou všichni zákazníci O2 starší šedesáti let několik doporučení ve vyúčtování služeb. Následovat budou plakáty na telefonních budkách rozmístěných po celé republice a samolepky s radami určené na domovní dveře, které budou postupně k dispozici na všech O2 Prodejnách.

"Zákazníkům doporučujeme, aby od neznámých osob vyžadovali identifikační kartu společnosti, pod jejímž názvem vystupují. Totožnost zástupců, kteří jednají jménem O2, je navíc možné ověřit na bezplatné lince 800 130 027," uvedl mluvčí O2 Martin Žabka.

plakat_Nebojte_se_rikat_NE

 

-mav-